I burgosur dhe kamarier - Një shqiptar në burgun e Milanos | Ballina | DW | 12.04.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

I burgosur dhe kamarier - Një shqiptar në burgun e Milanos

Kushdo shkon në restorant, por kush shkon në një restorant klasi që ndodhet në burg? Në Milano shumë vetë shkojnë në restorantin e njohur "In Galera", ku të burgosurit punojnë me kuzhinierët.

Shiko videon 04:05