Gjermania përmbytet | Ballina | DW | 28.07.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Gjermania përmbytet

Pas 48 orësh shi pa pushim shumë qytete dhe fshatra në Gjermani janë përmbytur. Në fundjavë gjendja pritet të përmirësohet.

Shiko videon 00:43
Now live
00:43 minuta

Pas 48 orësh shi pa pushim shumë qytete dhe fshatra në Gjermani janë përmbytur. Në fundjavë gjendja pritet të përmirësohet.