Gjermania ndan edhe 65 miliardë ndihma, Scholz dhe Macron i shkruajnë letër Kurtit dhe Vuçiqit | FOKUS | DW | 06.09.2022
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Gjermania ndan edhe 65 miliardë ndihma, Scholz dhe Macron i shkruajnë letër Kurtit dhe Vuçiqit