Gjendje e jashtëzakonshme në Durrës pas tërmetit | FOKUS | DW | 29.11.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Gjendje e jashtëzakonshme në Durrës pas tërmetit

Aksionet e shpëtimit ende vazhdojnë, ndëkohë qindra njerëz janë ende në rrugë dhe në çadra nga pamundësia për t‘u kthyer në shtëpit e tyre.

Shiko videon 02:25