Fuçia e barutit - Maqedoni | Ballina | DW | 18.05.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Fuçia e barutit - Maqedoni

Pas protestave të shumta dhe zgjedhjeve të fundit, shumë maqedonas të rinj kanë shpresuar se për ta do të vijnë kohë më të mira. Por tani ata vënë re rritjen e nacionalizmit.

Shiko videon 04:05