Fjori dhe Angjela takuan disa studente që kanë protestuar kundër vendgrumbullimit të mbetjeve pranë Universitetit në Durrës | FOKUS | DW | 10.10.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Fjori dhe Angjela takuan disa studente që kanë protestuar kundër vendgrumbullimit të mbetjeve pranë Universitetit në Durrës

Dyshja e #DW_BalkanBooster i pyet ata për hapat e ardhshëm, se si mund të zgjidhet ky problem.

Shiko videon 01:02