Fituesja e çmimit të BE-së “Roma 2019” – Nasime Salioska | FOKUS | DW | 20.01.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Fituesja e çmimit të BE-së “Roma 2019” – Nasime Salioska

Emancipimi i vajzave dhe grave nuk ka pse të trembë askënd, thotë aktivistja rome nga Prilep, Maqedonia e Veriut.

Shiko videon 04:26