Ekspozita në Kalanë e Vjetër të Vushtrrisë | Të gjitha përmbajtjet | DW | 20.09.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Mediateka

Ekspozita në Kalanë e Vjetër të Vushtrrisë

Ekspozita në fjalë u hap brenda kullës së Kalasë së vjetër të Vushtrrisë, e cila qëndroi e hapur gjatë muajve korrik, gusht dhe shtator. Në galerinë fotografike Ermelinda dhe Egzona na sjellin imazhe nga ekspozita.