#DW_BalkanBooster: Shkatërrimi i bukurive të Parkut Kombëtar Shebenik në Librazhd | FOKUS | DW | 14.11.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

#DW_BalkanBooster: Shkatërrimi i bukurive të Parkut Kombëtar Shebenik në Librazhd

Arditi dhe Denica takojnë rojen e pyllit Bashkim Koçin, përgjegjësia e të cilit është dyfishuar tashmë që mbron Parkun Kombëtar, më të madh në vend. #DW_BalkanBooster

Shiko videon 01:42