#DW_BalkanBooster: Jeta me pluhur, zhurmë dhe erë të keqe | FOKUS | DW | 06.12.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

#DW_BalkanBooster: Jeta me pluhur, zhurmë dhe erë të keqe

Nga Kostolci në Obiliq „nga e zeza në të zezë“, kështu e përjetuan udhëtimin e tyre Teodora dhe Albani në Serbi dhe Kosovë. Shikoni videon për të kuptuar se çfarë panë dhe mësuan dy reporterët e #DW_BalkanBooster …

Shiko videon 02:43