#DW_BalkanBooster-at festojnë Bajramin në kohë të virusit Corona | FOKUS | DW | 25.05.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

#DW_BalkanBooster-at festojnë Bajramin në kohë të virusit Corona

Dje për shumë besimtarë myslimanë ishte një festë shumë ndryshe nga vitet e tjera, masat për mbrojtjen nga virusi Corona i bënë të pamundura shumë tradita festive. Megjithatë nuk munguan përqafimet me të afërmit dhe dreka me familjen.

Shiko videon 01:19