DW-RTK: Tregu gjerman i punës dhe zanatet më të kërkuara aktualisht | FOKUS | DW | 13.08.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

DW-RTK: Tregu gjerman i punës dhe zanatet më të kërkuara aktualisht

Shiko videon 06:28