DW-RTK: Haradinaj në Berlin dhe përgjysmimi i Bundeswehrit në Kosovë | FOKUS | DW | 07.06.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

DW-RTK: Haradinaj në Berlin dhe përgjysmimi i Bundeswehrit në Kosovë

Shiko videon 06:52