Dorëheqja e Merkel nga kreu i partisë, pasojat dhe pasardhësit e mundshëm | FOKUS | DW | 30.10.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Dorëheqja e Merkel nga kreu i partisë, pasojat dhe pasardhësit e mundshëm

Shiko videon 07:58