Dita e fundit në Split | FOKUS | DW | 14.09.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Dita e fundit në Split

Valentina e dërgoi Azemin në ditën e fundit të aventurës së tyre në Split për #dw_BalkanBooster , në "seaviews" në Marjan, në kodrën e gjelbër që gjendet në fund të qytetit. Pa dyshim mund të thuhet që ky është vendi më i përshtatshëm për të përmbledhur përshtypjet e Azemit për Splitin, dhe për testin e fundit gjuhësor në kroatisht.

Shiko videon 02:42
Now live
02:42 minuta