Deputetët e Bundestagut në Kosovë e Serbi | FOKUS | DW | 11.10.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Deputetët e Bundestagut në Kosovë e Serbi

Deputetët e Bundestagut gjerman Markus Grübel dhe Johannes Selle (CDU/CSU), Josip Juratovic (SPD), Waldemar Herdt (AfD), Ulrich Lechte (FDP), Kathrin Vogler (DIE LINKE), nën drejtimin e deputetit Ottmar von Holtz (partie Të Gjerlbërit) po qëndrojnë në Kosovë.

Shiko videon 03:13