Corona dhe shëndetësia: Spitale të tejmbushur, mjekë të rraskapitur, njerëz të pasigurtë | FOKUS | DW | 15.01.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Corona dhe shëndetësia: Spitale të tejmbushur, mjekë të rraskapitur, njerëz të pasigurtë

Si është gjendja e sistemit shëndetësor në spitalet dhe klinikat aty ku jetoni ju?

Shiko videon 17:25