Christopher Hill: Ka ardhur koha për progres serioz | FOKUS | DW | 17.08.2022
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Christopher Hill: Ka ardhur koha për progres serioz

Ambasadori amerikan në Beograd, Christopher Hill shprehet para takimit Kurti-Vuçiq dhe thekson se problemet dihen, tani ka ardhur koha për hapa përpara.