Bumi i turistëve arabë në Austri dhe debati për perçen | Ballina | DW | 22.08.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Bumi i turistëve arabë në Austri dhe debati për perçen

Debati mbi përdorimin e perçes ka përfshirë edhe Austrinë, ku aktualisht po shënon bum numri i turistëve nga vendet arabe.

Shiko videon 07:31