Aventura e surfing në detin Barents | Ballina | DW | 19.04.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Aventura e surfing në detin Barents

Ata që kërkojnë valët më të mëdha dhe më të mira për surfing duhet të shkojnë jo në Havai, por në pjesët lindore të Rusisë - më saktësisht në Kamçatka! Natyrë e paprekur, plazhe të pafundme dhe dallgë jashtëzakonisht të larta. Surferët e quajnë këtë rajon - parajsë për surfing.

Shiko videon 04:39