Aurora Borealis - spektakli polar që i bën rajonet nordike të ndriçojnë në mënyrë magjepsëse | Ballina | DW | 17.03.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Aurora Borealis - spektakli polar që i bën rajonet nordike të ndriçojnë në mënyrë magjepsëse

Ka fenomene që e bëjnë njeriun të zbresë nga kali i madhështisë dhe të përulet gojëhapur para natyrës - i tillë është Aurora Borealis - dritat polare që i bëjnë rajonet nordike të zhytura në errësirën e dimrit të ndriçojnë në mënyrë magjepsëse.

Shiko videon 02:39