Akte të reja dhune në Irak - 15 të vdekur dhe 30 të plagosur | Gjermania - Tregu i punës | DW | 08.06.2007
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Gjermania - Tregu i punës

Akte të reja dhune në Irak - 15 të vdekur dhe 30 të plagosur

Bagdat: Të paktën 15 njerëz humbën jetën dhe 30 të tjerë u plagosën si pasojë e shpërthimit të dy bombave në Bagdat. Një masë shpërthyese është aktivizuar në një autobuz i cili priste në stacion. Shpërthimi i dytë ka ndodhur në një makinë në tregun e qytetit.

 • Data 08.06.2007
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/AqlS
 • Data 08.06.2007
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/AqlS