Abazoviç: Besoj se nacionalizmi është thellësisht i lidhur me korrupsionin | FOKUS | DW | 14.05.2022
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Abazoviç: Besoj se nacionalizmi është thellësisht i lidhur me korrupsionin

Në intervistë ekskluzive për DW, kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç flet për prioritetet e qeverisë së re dhe rëndësinë e anëtarësimit në BE.