A do t′i bashkohet FSK edhe NATO-s në misione paqeruajtëse? | FOKUS | DW | 22.01.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

A do t'i bashkohet FSK edhe NATO-s në misione paqeruajtëse?

Ministri i FSK-së në detyrë, Anton Quni në intervistë për Deutsche Wellen flet për kontributin e Forcës së Sigurisë së Kosovës, FSK në misione paqeruajtëse bashkë me ushtrinë amerikane dhe sfidat e funksionimit të FSK-së.

Shiko videon 15:16