A do të ketë zgjedhje të parakohshme në Gjermani dhe çfarë pritet nga takimi Merkel-Haradinaj? | FOKUS | DW | 04.06.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

A do të ketë zgjedhje të parakohshme në Gjermani dhe çfarë pritet nga takimi Merkel-Haradinaj?

Shiko videon 08:53