10 vjet pavarësi - Ç‘ka arritur dhe ҁ‘sfida ka ende pёrpara Kosova? | Ballina | DW | 15.02.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

10 vjet pavarësi - Ç‘ka arritur dhe ҁ‘sfida ka ende pёrpara Kosova?

Shiko videon 01:49
Now live
01:49 minuta

Ekspertё dhe politikanё gjermanё japin opinionet e tyre pёr DW - Florian Biber, profesor në Universitetin e Gracit: Të përfundohet konsolidimi i jashtëm i shtetit, përgjegjsia jo vetëm e Kosovës.