10 vjet pavarësi - Ç‘ka arritur dhe ҁ‘sfida ka ende pёrpara Kosova? | Ballina | DW | 15.02.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

10 vjet pavarësi - Ç‘ka arritur dhe ҁ‘sfida ka ende pёrpara Kosova?

Shiko videon 00:47
Now live
00:47 minuta

Ekspertё dhe politikanё gjermanё japin opinionet e tyre pёr DW -  Manuel Sarazzin, deputet i partisë Të Gjerlbërit në Bundestag: Duhet patur lëvizje nga të dya palët, BE të pranojё pavarësin, Kosova të plotsojё kushtet.