10 vjet pavarësi - Ç‘ka arritur dhe ҁ‘sfida ka ende pёrpara Kosova? | Ballina | DW | 15.02.2018
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Ballina

10 vjet pavarësi - Ç‘ka arritur dhe ҁ‘sfida ka ende pёrpara Kosova?

Shiko videon 00:40
Now live
00:40 minuta

Ekspertё dhe politikanё gjermanё japin opinionet e tyre pёr DW - Johanna Deimel: Elita politike e Kosovës më shumë e orientuar në të kaluarën se sa në të ardhmen.

 • Data 15.02.2018
 • Kohëzgjatja 00:40 min.
 • Autor Adelheid Feilcke
 • Fjalët kyç Kosova
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/2slV6