Çfarë është bërë për zbardhjen e historisë? | FOKUS | DW | 10.07.2009
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Çfarë është bërë për zbardhjen e historisë?

Edhe 20 vjet pas përmbysjes së komunizmit, shumë shoqëri të vendeve lindore merren me trashëgiminë e shërbimeve sekrete të vendeve.

default

DW.COM

WWW Linke

Audio dhe video për temën

 • Data 10.07.2009
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/Il0Q
 • Data 10.07.2009
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/Il0Q