#dw_BalkanBooster: Прва средба на Албина и Милица | Сите содржини | DW | 15.10.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

#dw_BalkanBooster: Прва средба на Албина и Милица

Милица Радовановиќ е првпат на Косово. Во Приштина беше пречекана од Албина Кастрати. Иако е врнежливо, тандемот го почнува своето #dw_BalkanBooster патување и работа со добро расположение.

Гледај видео 01:11

Прочитај го и ова