1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW
Здравје

Двојно зголемување на кислородниот капацитет

Енис Мехмети | Јована Дамјановиќ
15 септември 2022

Двајца стоматолошки техничари во Тирана, со помош на добра пракса од Италија и САД, успеаја да им помогнат на пациентите заболени од Ковид-19. Како, погледнете во видеото на #dw_BalkanBooster од Тирана.

https://www.dw.com/mk/dvojno-zgolemuvane-na-kislorodniot-kapacitet-na-kovidoddelenijata/video-59990669
Прескокни го блокот Тема на денот

Тема на денот

Балкански земји, како Србија и Северна Македонија - преку Бугарија ќе можат да добиваат азербејџански гас кој е поевтин од рускиот

Македонски приклучок до „новата епоха“

Прескокни го блокот Повеќе теми
Врати се на почетната страница