68. Европанорама на Дојче Веле | Сите содржини | DW | 22.09.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

68. Европанорама на Дојче Веле

Кој ќе биде идниот машиновозач на европската економска локомотива?\nГерманија избира нов состав на Бундестагот, Европа исчекува

Гледај видео 26:01
Now live
26:01 минути