1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW
13 фотографии
31 декември 2019
https://p.dw.com/p/3VTL2
Прескокни го блокот Тема на денот

Тема на денот

Секоја година на 9-ти декември се одбележува Меѓународниот ден за борба против корупцијата

Ден за преиспитување: Поглед врз корупцијата

Прескокни го блокот Повеќе теми
Врати се на почетната страница