Ќе си замине ли Роналдо од Реал Мадрид? | Старт | DW | 16.06.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Ќе си замине ли Роналдо од Реал Мадрид?

Фудбалската суперѕвезда сака да ги напушти Реал Мадрид и Шпанија. Кристијано Роналдо, како што се јавува во Португалија, е ужаснат и разочаран од истрагата против него за затајување данок

Гледај видео 00:40