Јошуа Кимих- наследникот на Филип Лам | Теми | DW | 13.06.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Јошуа Кимих- наследникот на Филип Лам

Се што сакате да знаете за германскиот интернационалец Јошуа Кимих пред Светското првенство. Може ли десниот бек да го замени легендарниот Филип Лам?

Гледај видео 01:19
Now live
01:19 минути