Шоуто може да почне! | Теми | DW | 13.06.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Шоуто може да почне!

Утре започнува фудбалскиот спектакл без преседан. Русија ги дочекува најдобрите 32 репрезентации во светот.

Гледај видео 01:03

Прочитај го и ова