1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW
6 фотографии
К.Озимец/Е.М.Фиданоска
21 јуни 2016
https://p.dw.com/p/1JAQa
Прескокни го блокот Тема на денот

Тема на денот

Секоја година на 9-ти декември се одбележува Меѓународниот ден за борба против корупцијата

Ден за преиспитување: Поглед врз корупцијата

Прескокни го блокот Повеќе теми
Врати се на почетната страница