Шест години Рамковен договор | Македонија | DW | 13.08.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Македонија

Шест години Рамковен договор

Документот што донесе крај на воените дејства во Македонија во 2001 година е стар 6 години. Што донесе?

default

Арачиново во 2001 година

Дали се исполнети обврските кои произлегуваат од Рамковниот договор?
Реклама