Шекеринска: нема да правиме „договор со ѓаволот“ | Старт | DW | 15.05.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Шекеринска: нема да правиме „договор со ѓаволот“

Потпретседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска во разговор за ДВ отфрла било каква можност за преговори за амнестија со експремиерот Никола Груевски и вели оти на Македонија и треба „чист почеток“.

Гледај видео 01:41