Фудбалски празник во Македонија | Теми | DW | 06.09.2006
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Теми

Фудбалски празник во Македонија

Денеска во Скопје во рамките на квалификациите за Европското првенство 2008 година доаѓа фудбалската репрезентација на Англија.Кои се очекувањата на селекторите на двете репрезентации

Англиски навивач

Англиски навивач