Фудбалот вечерва ќе биде второстепен | Сите содржини | DW | 17.11.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Фудбалот вечерва ќе биде второстепен

На вечерашниот натпревар меѓу фудбалските репрезентации на Германија и Холандија, фудбалот ќе биде второстепена работа. Поважен е сигналот против теророт.

Гледај видео 01:28
Now live
01:28 минути