Франција: терорист уби полицаец и неговата жена | Сите содржини | DW | 14.06.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Франција: терорист уби полицаец и неговата жена

Претходно осудуван исламист во близина на Париз уби еден полицаец и неговата жена, пред да биде застрелан од полицијата

Гледај видео 01:13
Now live
01:13 минути

Прочитај го и ова