Фотографија на денот: Подмладокот на „Лејди Гага“ | Панорама | DW | 04.10.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Панорама

Фотографија на денот: Подмладокот на „Лејди Гага“

Таа е вистинска убавица. Ја викаат „Лејди Гага“ и повеќепати е избрана за мис на земјата а убавината не ѝ ја нарушува ниту повеќекратното мајчинство.

Поточно кажано осумкратното. На оваа #ФотографијаНаДенот може да се види нејзиното осмо чедо. Најубавата крава на Германија „Лејди Гага“, на средината на септември на свет го донесе ова теленце во нејзиниот дом во Есен. 

 

Реклама