Фитнес-бабичка ѕвезда на ТикТок | Сите содржини | DW | 04.03.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Фитнес-бабичка ѕвезда на ТикТок

Има 81 година и е ѕвезда на ТикТок - Ерика Ришко од Германија е толку популарна, што нејзините видеа собираат милиони лајкови. Таа ги чита коментарите на младите кои ја следат и вели: „Ова е лудило!“

Гледај видео 01:44