Учење германски | Курс по германски | DW | 10.04.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Курс по германски

Учење германски

Учење германски со Deutsche Welle? Нема проблем со курсевите кои ви ги нуди DW за почетен и среден степен како и за германски во економијата. Слушајте ги директно од компјутер аудио снимките и направете даунлоуд на учебниците.