Усвоен изборниот законик | Теми на денот | DW | 30.03.2006
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Теми на денот

Усвоен изборниот законик

Македонскиот парламент го усвои изборниот законик. Власта најавува избори во јули.

default

Реклама