1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW
ПатувањеГлобално

Уникатни места за престој

Ирфан Афтаб
13 јули 2022

Мини куќи, апартмани на кранови, иглу и ледени хотели се само неколку од необичните места за престој. Сајтот за изнајмување сместувалишта за одмори, Airbnb нуди сто илјади долари на 100 луѓе за уникатни и еколошки идеи за објекти за сместување.

https://p.dw.com/p/4E3Vh
Прескокни го блокот Тема на денот

Тема на денот

Димитар Апасиев, лидер на Левица

Колку многу агенти

Mazedonien Ljupco Popovski
Љупчо Поповски
Прескокни го блокот Повеќе теми
Врати се на почетната страница