Ултиматум од Шарената револуција | Сите содржини | DW | 07.06.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Ултиматум од Шарената револуција

Одлуката на Иванов од вчера, да ја повлече аболицијата донесена пред два месеца, се чини е насочена кон смирување на Шарената револуција.

Гледај видео 02:17
Now live
02:17 минути

Прочитај го и ова