Ужаснатост и паника на бриселскиот аеродром | Старт | DW | 22.03.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Ужаснатост и паника на бриселскиот аеродром

Морничави сцени на аеродромот во Брисел по двете експлозии што одекнаа изутрината и во кои животот го загубија повеќе лица.

Гледај видео 02:02
Now live
02:02 минути