Убавиот нов свет | Старт | DW | 06.01.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Убавиот нов свет

Убавиот нов свет-саемот за техника во Лас Вегас, еден од најголемите во светот, ги отвори вратите. Во четири дена на штандовите можат да се видат куп новитети од областа на електрониката за забава. Интернетот е главна тема.

Гледај видео 01:03
Now live
01:03 минути